ASTM D7566 Sentezlenmiş Hidrokarbonlar İçeren Havacılık Türbin Yakıtı için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D7566 Sentezlenmiş Hidrokarbonlar İçeren Havacılık Türbin Yakıtı için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D7566 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, geleneksel ve sentetik karışım bileşenlerinden oluşan havacılık türbin yakıtının üretimini kapsar.

ASTM D7566 Sentezlenmiş Hidrokarbonlar İçeren Havacılık Türbin Yakıtı için Standart Şartname

Bir yakıt, D1655 havacılık türbin yakıtı olarak yeniden tanımlandığında , eşdeğer rafine D1655 havacılık türbin yakıtı ile aynı şekilde kullanılabilir.

Bu spesifikasyon, sentezlenmiş hidrokarbonlar içeren havacılık türbin yakıtı için minimum özellik gereksinimlerini tanımlar ve sivil motorlarda ve uçaklarda kullanım için kabul edilebilir katkı maddelerini listeler. D7566 Spesifikasyonu sivil uygulamalara yöneliktir ve bu şekilde korunur, ancak askeri, hükümet veya diğer özel kullanımlar için kabul edilebilir.

Bu spesifikasyon, üretimden uçağa kadar havacılık türbin yakıtının kalitesinin tanımlanmasında bir standart olarak kullanılabilir. Ancak bu spesifikasyon, dağıtım sistemindeki yakıtın parti sertifikasyonundan sonra bu spesifikasyona uymaya devam etmesini sağlamak için gerekli kalite güvence testlerini ve prosedürleri tanımlamaz.

Bu spesifikasyon, havacılık türbin motorları için tatmin edici olan tüm yakıtları içermez. Belirli ekipman veya kullanım koşulları, bu spesifikasyonda gösterilenden daha geniş bir özellik aralığına izin verebilir veya daha dar bir özellik aralığı gerektirebilir.

Bu spesifikasyondaki sentetik karışım bileşenleri, sentetik yakıtlar ve sentetik yakıtların geleneksel petrol türevi yakıtlarla karışımları, Uygulama D4054'te belirlenen ilkelere göre değerlendirilmiş ve onaylanmıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7566 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp