ASTM D7582 Makro Termogravimetrik Analiz ile Kömür ve Kok Yaklaşımı Analizi için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D7582 Makro Termogravimetrik Analiz ile Kömür ve Kok Yaklaşımı Analizi için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D7582 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu enstrümantal test yöntemleri, uygulama D2013 ve uygulama D346'ya göre hazırlanan kömür ve kok numunelerinin analizinde nem, uçucu madde ve kül tayini ve sabit karbon hesaplamasını kapsar.

ASTM D7582 Makro Termogravimetrik Analiz ile Kömür ve Kok Yaklaşımı Analizi için Standart Test Yöntemleri

Bu enstrümantal test yöntemleri, mikrogram boyutlu numuneler kullanan termogravimetrik analizörlere uygulanamaz.

Test yöntemleri D3173, D3174 ve D3175, hakem test yöntemleri olarak kabul edilecektir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7582 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp