ASTM D774 Kağıdın Patlama Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D774 Kağıdın Patlama Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D774 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, 0,6 mm'yi aşmayan tek veya lamine düz levhalar halinde meydana gelen kağıt ve kağıt ürünlerinin patlama mukavemetinin ölçümlerini kapsar.

ASTM D774 Kağıdın Patlama Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

(0.025 inç) kalınlıkta 30 kPa ila 1400 kPa (4 psi ila 200 psi) patlama mukavemetine sahiptir. Bu test yöntemi, ince kauçuk diyaframı kesme eğiliminde olan oluklu mukavva, astarlı karton veya suntaların test edilmesinde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

SI birimlerinde veya diğer birimlerde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D774 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp