ASTM D7868 Koruyucu Kaplamaların Kuru Düşme Özelliklerinin Belirlenmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D7868 Koruyucu Kaplamaların Kuru Düşme Özelliklerinin Belirlenmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D7868 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kaplamaların kuru düşme özelliklerini niteliksel olarak değerlendirmek için bir prosedürü kapsar.

ASTM D7868 Koruyucu Kaplamaların Kuru Düşme Özelliklerinin Belirlenmesi için Test

Test ortamının kurulması ve değerlendirme prosedürleri anlatılmaktadır.

Bu uygulamada, otomotiv cilası içeren paneller kullanılır, çünkü bu tür yüzeyler genellikle aşırı püskürtme hasarıyla ilgili birincil endişe kaynağıdır. Diğer sistemlerle kaplanmış paneller, daha temsili olduğu düşünüldüğünde toplama yüzeyi olarak kullanılabilir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7868 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp