ASTM D808 Yeni ve Kullanılmış Petrol Ürünlerinde Klor için Test

ASTM Testleri

ASTM D808 Yeni ve Kullanılmış Petrol Ürünlerinde Klor için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D808 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, yeni ve kullanılmış yağlama yağları dahil olmak üzere yağlama yağlarında ve greslerde klor tayinini kapsar ve katkı maddeleri içeren gresler ve katkı konsantreleri kapsar.

ASTM D808 Yeni ve Kullanılmış Petrol Ürünlerinde Klor için Test

Uygulanabilirlik aralığı %0,1 m ila % 50 m klordur. Prosedür, klor dışında halojen içeren bileşiklerin mevcut olmayacağını varsaymaktadır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Tercih edilen birimler kütle yüzdesidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır. Test yöntemine dahil edilen belirli uyarı ifadelerine dikkat edilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D808 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp