ASTM D810 Eş Düzlemsel Geometriyi Kullanan Geri Yansıtıcı Kaplama için Test

ASTM Testleri

ASTM D810 Eş Düzlemsel Geometriyi Kullanan Geri Yansıtıcı Kaplama için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D810 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, retroreflektif kaplamanın retroreflektif performansının bir alet ölçümünü tanımlar.

ASTM D810 Eş Düzlemsel Geometriyi Kullanan Geri Yansıtıcı Kaplama için Test

Bu test yönteminin kullanıcısı, kullanılacak giriş ve gözlem açılarını ve dönüş açılarını belirtmelidir.

Bu test yöntemi bir laboratuvar testi olarak tasarlanmıştır ve başıboş ışığın test sonuçlarını etkilememesi için yeterince karartılabilen bir tesis gerektirir. Test cihazı, eş düzlemli geometriyi elde edebilmelidir.

Bu test yöntemine göre ölçülen geometri ve uygun ikame standart referans panellerinin kullanılması koşuluyla, RA değerlerini belirlemek için taşınabilir ve masaüstü geri yansıtmalı ölçüm ekipmanı kullanılabilir . Bu durumda, Uygulama E809'daki Prosedür B'deki yöntemler geçerlidir. Taşınabilir retroreflektometrelerin kullanımına ilişkin ek bilgiler, Test Yöntemi E1709'da bulunabilir .

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D810 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp