ASTM D816 Kauçuk Çimentolar için Test

ASTM Testleri

ASTM D816 Kauçuk Çimentolar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D816 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,plastik veya sıvı formda uygulanabilen ve doğal kauçuktan, geri kazanılmış kauçuktan, sentetik elastomerlerden veya bu malzemelerin kombinasyonlarından üretilen, yaygın olarak kauçuk çimentolar olarak adlandırılan yapıştırıcıların özelliklerini ölçmek için yapılan testleri kapsar.

ASTM D816 Kauçuk Çimentolar için Test

Tüm testler belirli bir yapıştırıcı tipine uygulanabilir olarak kabul edilmemelidir ve belirli bir tipe uygulanabilecek her test dahil değildir. Testler, genellikle kauçuk çimentolar olarak sınıflandırılan olağan yapıştırıcıların daha önemli özelliklerini değerlendirmek için standart prosedürler sağlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D816 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp