ASTM D828 Sabit Uzama Oranı Aparatı Kullanılarak Kağıt Ve Kartonların Çekme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D828 Sabit Uzama Oranı Aparatı Kullanılarak Kağıt Ve Kartonların Çekme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D828 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kağıt ve mukavvanın çekme özelliklerini belirlemeye yönelik prosedürleri kapsar.

ASTM D828 Sabit Uzama Oranı Aparatı Kullanılarak Kağıt Ve Kartonların Çekme Özellikleri için Test

Bu test yönteminde verilen prosedürler, sabit uzama oranlı çekme test ekipmanı ile kullanım içindir ve bu nedenle, ister manuel ister bilgisayar kontrollü olsun, dikey veya yatay çalışma için tasarlanmış aletlerle kullanılabilir.

Bu standart, kullanılan ekipmanın ölçüm sınırlamaları dahilinde tüm kağıt, karton, kağıt ürünleri ve ilgili malzemeler için geçerlidir. Kombine oluklu mukavva ile kullanılmazlar.

Bu test yöntemi kullanılarak belirlenebilen özellikler, gerilme mukavemeti, gerilme, gerilme enerjisi absorpsiyonu, gerilme sertliği, kopma uzunluğu ve gerilme indeksini içerir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen inç-pound birimleri yalnızca bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D828 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp