ASTM D829 Kağıt ve Kağıt Ürünlerinin Yaş Çekme Kopma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D829 Kağıt ve Kağıt Ürünlerinin Yaş Çekme Kopma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D829 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, suyla doyurulduğunda kağıdın, kağıt ürünlerinin ve kartonun (oluklu mukavva hariç) (ıslak) gerilme kırılma mukavemetini ölçer.

ASTM D829 Kağıt ve Kağıt Ürünlerinin Yaş Çekme Kopma Mukavemeti için Test

Bu test yöntemleri, kağıt mendil ürünleri, harita yapımında kullanılan kağıtlar, fotoğraf ve plan baskıları, çantalar ve yiyecekler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, işlem veya kullanım sırasında ıslanırken strese maruz kalacak kağıtlar ve kağıt ürünleri ile kullanım için tasarlanmıştır. sarar.

İki test yöntemi tanımlanmıştır; biri ıslakken zarar görmeden işlenebilen numuneler için, diğeri doku gibi kolayca zarar görebilen veya ıslakken işlenmesi imkansız olan numuneler için.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D829 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp