ASTM D883 Plastiklerle İlgili Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D883 Plastiklerle İlgili Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM D883 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, plastik endüstrisinde kullanılan teknik terimlerin tanımların standartlarını kapsar.

ASTM D883 Plastiklerle İlgili Standart Test

ASTM D883, plastik alanında yaygın olarak kullanılan terimler ve deyimler için kapsamlı bir tanım listesi sağlar. Standart, polimer kimyası, işleme teknikleri, fiziksel ve mekanik özellikler, testler ve standartlar dahil olmak üzere plastiklerle ilgili çok çeşitli konuları kapsar.

ASTM D883'ün amacı, plastik üretimi, testi ve kullanımıyla ilgili kişiler ve kuruluşlar arasında açık iletişim ve anlayışı teşvik etmektir.

Standart, plastik malzeme ve ürünlerin özelliklerini, özelliklerini ve davranışlarını tartışmak için ortak bir dil sağlar ve tutarsız veya belirsiz terminolojiden doğabilecek karışıklık ve yanlış anlamaların önlenmesine yardımcı olur.

EUROLAB, üreticilere ASTM D883 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipler ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp