ASTM D896 Yapışkan Bağların Kimyasal Reaktiflere Direnci için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D896 Yapışkan Bağların Kimyasal Reaktiflere Direnci için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D896 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,yapışkanla bağlanmış alt tabakaların seçilen ortamlara maruz bırakılması için tek tip bir prosedür sağlar.

ASTM D896 Yapışkan Bağların Kimyasal Reaktiflere Direnci için Standart Test

Bu uygulama aynı zamanda maruz kaldıktan sonra mevcut standart yöntemler kullanılarak yapışkan bağ kuvvetinin niteliksel bir ölçümünü sağlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır. Özel uyarılar için Bölüm 8'e bakın .

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D896 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp