ASTM D897 Yapıştırıcı Bağların Çekme Özellikleri için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D897 Yapıştırıcı Bağların Çekme Özellikleri için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D897 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, standart şekilli numuneler üzerinde ve tanımlanmış ön işlem, sıcaklık ve test makinesi hızı koşulları altında test edildiğinde metal ile metal arasındaki yapışkan bağların karşılaştırmalı çekme özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D897 Yapıştırıcı Bağların Çekme Özellikleri için Standart Test Yöntemi

ASTM D897 testinden elde edilen veriler, yüzey hazırlığı, yapıştırıcı uygulaması ve kürleme dahil olmak üzere yapıştırıcı ve yapıştırılan sistemlerin mukavemet testi ve kalite kontrolü için kullanılabilir.

Metal numunelerin, demirli ve demirsiz metaller için ilgili ASTM standartlarına uyması gerekmektedir.Test aparatı, ±%1'lik bir kuvvet ölçüm doğruluğuna sahip olmalı ve çeneleri tutmak için hareketli bir elemana ve sabit bir elemana sahip olmalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır..

EUROLAB, üreticilere ASTM D897 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp