ASTM D91 Yağlama Yağlarının Yağış Sayısı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D91 Yağlama Yağlarının Yağış Sayısı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D91 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, buhar silindiri stoklarının ve siyah yağların çökelme sayısının belirlenmesini kapsar ve diğer yağlama yağları için kullanılabilir.

ASTM D91 Yağlama Yağlarının Yağış Sayısı için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D91 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp