ASTM D924 Elektrik Yalıtım Sıvılarının Dağılma Faktörü için Test

ASTM Testleri

ASTM D924 Elektrik Yalıtım Sıvılarının Dağılma Faktörü için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D924 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kablolarda, transformatörlerde, yağ devre kesicilerinde ve diğer elektrikli cihazlarda hizmette olan veya hizmetten sonraki sıvıların yanı sıra yeni elektriksel yalıtkan sıvıların test edilmesini açıklar.

ASTM D924 Elektrik Yalıtım Sıvılarının Dağılma Faktörü için Test

Bu test yöntemi, 45 ila 65 Hz arasındaki ticari frekansta hakem testleri yapmak için bir prosedür sağlar.

Daha az doğruluk gerektiren rutin belirlemeler yapmak istendiğinde, Bölüm 16 ila 24'te açıklandığı gibi bu test yönteminde bazı değişikliklere izin verilir .

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D924 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp