ASTM D943 Engellenmiş Madeni Yağların Oksidasyon Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D943 Engellenmiş Madeni Yağların Oksidasyon Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D943 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, yüksek sıcaklıkta oksijen, su ve bakır ve demir metallerinin varlığında engellenmiş buhar türbini yağlarının oksidasyon kararlılığının değerlendirilmesini kapsar.

ASTM D943 Engellenmiş Madeni Yağların Oksidasyon Özellikleri için Test

Bu test yöntemi, maksimum 10.000 saat test süresi ile sınırlıdır. Bu test yöntemi ayrıca hidrolik yağlar ve sudan daha az özgül ağırlığa sahip olan ve pas ve oksidasyon inhibitörleri içeren sirkülasyon yağları gibi diğer yağların test edilmesi için de kullanılır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Şekillerdeki parantez içindeki değerler, SI olmayan birimlere dayalı eski ekipman kullananlar için bilgi amaçlı verilmiştir.

Cıva birçok düzenleyici kurum tarafından ciddi tıbbi sorunlara neden olabilecek tehlikeli bir madde olarak belirlenmiştir. Cıva veya buharının sağlığa zararlı ve malzemeler için aşındırıcı olduğu kanıtlanmıştır. Cıva ve cıva içeren ürünleri kullanırken Dikkatli olun. Ek bilgi için geçerli ürün Güvenlik Veri Sayfasına (SDS) bakın. Cıva veya cıva içeren ürünlerin veya her ikisinin satılmasının yerel veya ulusal yasalarca yasaklanmış olma potansiyeli mevcuttur. Kullanıcılar bulundukları yerdeki satışların yasallığını belirlemelidir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D943 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp