ASTM D95 Petrol Ürünleri ve Bitümlü Malzemelerde Damıtma Yoluyla Su için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D95 Petrol Ürünleri ve Bitümlü Malzemelerde Damıtma Yoluyla Su için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D95 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, petrol ürünleri, katran ve petrol ürünlerinde hacimce %0 ila %25 aralığındaki suyun belirlenmesini kapsar.

ASTM D95 Petrol Ürünleri ve Bitümlü Malzemelerde Damıtma Yoluyla Su için Standart Test Yöntemi

Varsa, uçucu suda çözünür malzeme su olarak ölçülebilir. Bazı yağ türleri ile test yöntemi D1796'dan tatmin edici sonuçlar alınabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D95 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp