ASTM D951 Nakliye Konteynerlerinin Suya Direnci için Püskürtme Yöntemli Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D951 Nakliye Konteynerlerinin Suya Direnci için Püskürtme Yöntemli Standart Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D951 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. ASTM D951 nakliye konteyneri testinin kapsamı, bir konteynerin suya ne kadar iyi direndiğini belirlemektir. Bu standart aynı zamanda bir kabın su bozulmasına dayanma kabiliyetini değerlendirmek için de kullanılabilir.

ASTM D951 Nakliye Konteynerlerinin Suya Direnci için Püskürtme Yöntemli Standart Test

Bu özel paketleme testi, birkaç nakliye konteyneri testinden sadece biridir. Tipik olarak düşme testi, eğimli darbe testi, titreşim testi ve sıkıştırma testi gibi diğer testlerle birleştirilir. Genel amaç, nakliye konteynırının içeriğinin, nakliye zorlukları sırasında içeriğini etkili bir şekilde korumasını sağlamaktır.

Test en az üç bardak gerektirir. Konteynerler her zamanki gibi kapatılmalı ve mühürlenmelidir. Kaplar ayrıca kullanılacak gerçek kaplara benzer olmalıdır. Standart, "altın birimin" test edilmesine izin vermez. Bazı testler, nakliye konteynırlarının boşaltılmasını gerektirecektir. Diğer testler, konteynerlerin sevkıyat için hazırladıkları içeriğe sahip olmasını gerektirecektir.

SI birimlerinde verilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D951 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp