ASTM D952 Levha Plastiklerin Ve Elektrik Yalıtım Malzemelerinin Yapışması için Test

ASTM Testleri

ASTM D952 Levha Plastiklerin Ve Elektrik Yalıtım Malzemelerinin Yapışması için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D952 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,levha plastik ve elektriksel yalıtım malzemelerinin bağ mukavemetinin veya kat yapışma mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D952 Levha Plastiklerin Ve Elektrik Yalıtım Malzemelerinin Yapışması için Test

Hem lamine hem de lamine olmayan termoplastik ve termoset malzemelere uygulanabilir.

Bu test yöntemiyle elde edilen test verileri, mühendislik tasarımında kullanım için alakalı ve uygundur.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D952 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp