ASTM D971 Suya Karşı Yalıtkan Sıvıların Arayüzey Geriliminin Ölçülmesi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D971 Suya Karşı Yalıtkan Sıvıların Arayüzey Geriliminin Ölçülmesi için Standart Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D971 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Yalıtım yağının bozulmasının erken bir aşamada izlenmesi, bir transformatörde yeni başlayan arızaları tespit etmek ve feci arızalardan kaçınmak için ayrılmaz bir unsurdur.

ASTM D971 Suya Karşı Yalıtkan Sıvıların Arayüzey Geriliminin Ölçülmesi için Standart Test

Arayüz gerilimi (IFT), kirletici maddelere ve safsızlıklara karşı yüksek duyarlılığı nedeniyle, artan yaşla birlikte bozulmayı değerlendirmek için genellikle etkili bir endeks olarak kabul edilir.

ASTM D971 Halka Yöntemiyle Yalıtkan Sıvıların Suya Karşı Arayüz Gerilmesi için Standart Test Yöntemi, yalıtım yağının kalitesini incelemek için yaygın olarak kullanılan standart bir yöntemdir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, ilgili güvenlik endişelerinin tümünü ele alma iddiasında değildir. kullanmak. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D971 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp