ASTM D972 Yağlama Greslerinin ve Yağların Buharlaşma Kaybı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D972 Yağlama Greslerinin ve Yağların Buharlaşma Kaybı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D972 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, buharlaşma kaybının bir faktör olduğu uygulamalar için yağlama greslerinin ve yağların buharlaşmasıyla kütle kaybının belirlenmesini kapsar.

ASTM D972 Yağlama Greslerinin ve Yağların Buharlaşma Kaybı için Standart Test Yöntemi

Buharlaşma kaybı verileri, 100°C ila 150°C (210°F ila 300°F) aralığındaki herhangi bir sıcaklıkta elde edilebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D972 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp