ASTM D976 Damıtılmış Yakıtların Hesaplanmış Setan İndeksi için Test

ASTM Testleri

ASTM D976 Damıtılmış Yakıtların Hesaplanmış Setan İndeksi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D976 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, API gravite ve orta kaynama noktasından damıtılmış yakıtların ASTM setan sayısını doğrudan tahmin etmenin bir yolunu temsil eden Hesaplanmış Setan İndeksi formülünü kapsar .

ASTM D976 Damıtılmış Yakıtların Hesaplanmış Setan İndeksi için Test

Hesaplanan Setan İndeksi, ASTM setan sayısını ifade etmek için isteğe bağlı bir yöntem değildir. Sınırlamaları dikkate alınarak kullanıldığında setan sayısını tahmin etmek için ek bir araçtır.

Hesaplanmış Setan İndeksi formülü özellikle düz akışlı yakıtlar, katalitik olarak parçalanmış stoklar ve bu ikisinin karışımları için geçerlidir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D976 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp