ASTM E10 Metalik Malzemelerin Brinell Sertliği için Standart Spesifikasyon

ASTM Testleri

ASTM E10 Metalik Malzemelerin Brinell Sertliği için Standart Spesifikasyon

EUROLAB laboratuvar ASTM E10 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, Brinell girinti sertliği ilkesi ile metalik malzemelerin Brinell sertliğinin belirlenmesini kapsar.

ASTM E10 Metalik Malzemelerin Brinell Sertliği için Standart Spesifikasyon

Bu standart, Brinell test makinesi için gereksinimleri ve Brinell sertlik testlerini gerçekleştirme prosedürlerini sağlar.

Bu test yöntemi, Brinell sertlik testi ilkesiyle Brinell sertliğini ölçen ve test makinesinin doğrudan ve dolaylı doğrulamaları da dahil olmak üzere bu test yönteminin gereksinimlerini karşılayabilen taşınabilir Brinell sertlik test makinelerinin kullanımına ilişkin gereksinimleri içerir.

Doğrudan doğrulama gereksinimlerini karşılayamayan ve yalnızca dolaylı doğrulama gereksinimleri ile doğrulanabilen taşınabilir Brinell sertlik test cihazları, Test Yöntemi E110 kapsamındadır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E10 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp