ASTM E11 Test Amaçlı Tel Örgü ve Elekler için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM E11 Test Amaçlı Tel Örgü ve Elekler için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM E11 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, belirlenen parçacık boyutuna göre malzemelerin sınıflandırılması için testte kullanılmak üzere bir çerçeveye monte edilmiş bir dokuma tel kumaş ortamı kullanan test eleklerinin tasarımı ve yapımı için gereklilikleri kapsar.

ASTM E11 Test Amaçlı Tel Örgü ve Elekler için Standart Test

Tel kumaşa yapılan sonraki tüm referanslar, test kalitesinde tel kumaş anlamına gelecektir. Test eleklerinin ve tel örgünün bu standarda uygunluğunun kontrol edilmesi için yöntemler ekte yer almaktadır.

Tel örgü açıklıklarının ölçüleri ve tel örgüde kullanılan tellerin çapları için SI birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilecektir. İnç-pound cinsinden verilen değerler elek çerçeveleri için standart kabul edilecektir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen inç-pound birimleri, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen matematiksel dönüşümlerdir. Test sonuçlarının SI dışındaki birimlerde raporlanması, bu test yöntemine uygunsuzluk olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, tehlikeli malzemeleri, işlemleri ve ekipmanı içerebilir. Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E11 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp