ASTM E1264 Akustik Tavan Ürünleri için Standart Sınıflandırma

ASTM Testleri

ASTM E1264 Akustik Tavan Ürünleri için Standart Sınıflandırma

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E1264 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu sınıflandırma, binalarda akustik performans ve iç kaplama sağlayan tavan ürünlerini kapsar.

ASTM E1264 Akustik Tavan Ürünleri için Standart Sınıflandırma

Performans alanlarında ve diğer özel uygulamalarda kullanılan ürünler, bazı durumlarda bu sınıflandırmanın sağladığından daha ayrıntılı spesifikasyonlar gerektirir.

Bu sınıflandırma, akustik tavanları türe, desene ve akustik performans, ışık yansıması ve yangın güvenliği için belirli derecelendirmelere göre sınıflandırır. Yangına dayanıklılık veya zemin/tavan ses iletimi için test edilmiş bir sistem veya düzeneğin bir bileşeni olarak kullanıldığında akustik tavanların özelliklerini kapsamaz.

Bu sınıflandırma, akustik tavan ürünlerinin taşınmasını, kurulumunu ve kullanımını etkileyen yapısal sertlik, gevreklik, sarkma, doğrusal genleşme ve büzülme ve enine mukavemet gibi fiziksel özellikleri içermez,.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E1264 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp