ASTM E132 Oda Sıcaklığında Poisson Oranı için Test

ASTM Testleri

ASTM E132 Oda Sıcaklığında Poisson Oranı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E132 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, oda sıcaklığında yapısal malzemelerin çekme testlerinden Poisson oranının belirlenmesini kapsar.

ASTM E132 Oda Sıcaklığında Poisson Oranı için Test

Bu test yöntemi, dikdörtgen kesitli numuneler ve yüklemeden hemen sonra oluşan gerinim ile karşılaştırıldığında sünmenin ihmal edilebilir olduğu gerilmeler ve malzemelerle sınırlıdır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E132 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp