ASTM E145 Testi

ASTM Testleri

ASTM E145 Testi

ASTM E145 testi, Yerçekimi Konveksiyonlu ve Cebri Havalandırmalı Fırınlar için Standardı kapsar. Bu spesifikasyon, 0.6 m bir test odası kadar olan normal test işlemlerine kullanılan fırınlar genel amaçlı hava performans şartlarını kapsar.

ASTM E145 Testi

Bu standart, ortam sıcaklığının 20°C üzerinde ile 200°C arasındaki sıcaklık aralığının tamamında veya bir kısmında çalışacak şekilde tasarlanmış yerçekimi konveksiyonlu fırınlara ve 20°C üzerindeki sıcaklık aralığının tamamında veya bir kısmında çalışacak şekilde tasarlanmış cebri havalandırmalı fırınlara uygulanabilir.

ASTM E145 testi, American Society for Testing and Materials (ASTM International) 'ın hazırladığı yaklaşık 12.000 test yönteminden biridir. ASTM International, uluslararası standartların geliştirilmesi ve sunulmasına odaklanan küresel bir organizasyondur. ASTM standartları, küresel ekonomide üretim ve ticareti yönlendiren bilgi altyapısının kritik unsurlarıdır. Gelişmiş teknik kalite ve pazar alaka düzeyi ile bilinen ASTM standartları, araştırma ve geliştirme, ürün testi ve kalite sistemlerinde kullanılmaktadır.

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E145 testi kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp