ASTM E2072 Fotolüminesan Güvenlik İşaretleri  için Test

ASTM Testleri

ASTM E2072 Fotolüminesan Güvenlik İşaretleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E2072 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kaçış yolları, acil durum ekipmanı ve kaçış yolu boyunca engellerin ek işaretlerini sağlamak için kullanılan yeni uygulanan fotolüminesan (fosforlu) güvenlik malzemeleri için minimum performans gerekliliklerini kapsar.

ASTM E2072 Fotolüminesan Güvenlik İşaretleri  için Test

Bu standart, fotolüminesan (fosforlu) işaretler için minimum parlaklık değerlerini belirler.

Bu standart, plastikler, kaplamalar, seramikler, filmler vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her tür fotolüminesan (fosforlu) işaret için geçerlidir.

Bu standart, aşınma, yıpranma ve eskime nedeniyle potansiyel olarak azalan performansı kapsamaz.

Bu standart, yalnızca 515 ila 535 nanometre aralığında spektral enerjinin çoğunu yayan fotolüminesan (fosforlu) işaretler için geçerlidir.

Bu standardın metninde fotolüminesans ile ilgili referans yapıldığında, fosforesans anlamına gelir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

EUROLAB, üreticilere ASTM E2072 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp