ASTM E2309 Malzeme Test Makinelerinde Kullanılan Deplasman Ölçme Sistemleri için Test

ASTM Testleri

ASTM E2309 Malzeme Test Makinelerinde Kullanılan Deplasman Ölçme Sistemleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E2309 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, statik ve yarı statik test makineleri için standart kalibrasyon cihazları aracılığıyla yer değiştirme ölçüm sistemlerinin kalibrasyonu ve doğrulanması için prosedürleri ve gereksinimleri kapsar.

ASTM E2309 Malzeme Test Makinelerinde Kullanılan Deplasman Ölçme Sistemleri için Test

Bu standart, test makineleri veya yer değiştirme ölçüm sistemleri için eksiksiz satın alma spesifikasyonları olarak tasarlanmamıştır. Yer değiştirme ölçüm sistemlerinin, gerinimin belirlenmesi için kullanılması amaçlanmamıştır.

Bu prosedürler, ölçek, kadran, işaretli veya işaretsiz kaydedici tablosu, dijital ekran, vb. gibi test makinesiyle ilişkili yer değiştirme ölçüm sistemlerinin doğrulanması için geçerlidir. Her durumda alıcı/sahip/kullanıcı yer değiştirmeyi belirlemelidir. Doğrulanacak ölçüm sistemi/sistemleri.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E2309 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp