ASTM E2575 İnert Gaz Füzyon ile Bakır ve Bakır Alaşımlarında Oksijen Tayini için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM E2575 İnert Gaz Füzyon ile Bakır ve Bakır Alaşımlarında Oksijen Tayini için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E2575 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bakır ve bakır alaşımlarındaki oksijenin %0,0035'ten %0,090'a kadar belirlenmesini kapsar.

ASTM E2575 İnert Gaz Füzyon ile Bakır ve Bakır Alaşımlarında Oksijen Tayini için Standart Test

Bu test yöntemi, öncelikle, bileşim özelliklerine uygunluk için bir hakem testi olarak tasarlanmıştır. Bu test yöntemini kullanan herkesin, yaygın laboratuvar prosedürlerini ustaca ve güvenli bir şekilde uygulayabilen eğitimli analistler olacağı varsayılmaktadır. Çalışmanın uygun donanıma sahip bir laboratuvarda yapılması beklenmektedir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM E2575 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp