ASTM E2658 Malzeme Test Makineleri için Hız Doğrulaması için Standart

ASTM Testleri

ASTM E2658 Malzeme Test Makineleri için Hız Doğrulaması için Standart

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E2658 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kalibrasyon cihazları aracılığıyla test makinesi hızının kalibrasyonu ve doğrulanması için prosedürleri ve gereksinimleri kapsar.

ASTM E2658 Malzeme Test Makineleri için Hız Doğrulaması için Standart

Bu standart, test makineleri için tam satın alma spesifikasyonları olarak tasarlanmamıştır.Bu standart, ölçek, kadran, işaretli veya işaretsiz kaydedici tablosu, dijital ekran, ayar vb. gibi test makinesiyle ilişkili hız uygulamasının ve ölçüm sistemlerinin doğrulanması için geçerlidir.

Her durumda alıcı/sahip/kullanıcı şunları yapmalıdır: doğrulanacak hız ölçüm sistemini/sistemlerini belirleyin.

Bu standart, elektro-mekanik test makinelerine özel rehberlik, tavsiyeler ve örnekler verir. Uygulama, hidrolik test makineleri için aktüatör hızını doğrulamak için de kullanılabilir.

Bu standart, döngüsel yorulma testi uygulamalarıyla ilgili döngü sayımını veya sıklığı doğrulamak için kullanılamaz.

EUROLAB, üreticilere ASTM E2658 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp