ASTM E2679 Mono, Di, Tri ve Tetraetilen Glikolde Asitlik için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM E2679 Mono, Di, Tri ve Tetraetilen Glikolde Asitlik için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM E2679 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, susuz bir potansiyometrik titrasyon kullanılarak, yaygın olarak bulunan monoetilen glikol, dietilen glikol, trietilen glikol ve tetraetilen glikol derecelerinde asetik asit olarak toplam asitliğin belirlenmesini kapsar.

ASTM E2679 Mono, Di, Tri ve Tetraetilen Glikolde Asitlik için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, 200 mg/kg'ın altındaki düşük asit seviyelerini belirlemek için kullanışlıdır. Mono, di, tri ve tetraetilen glikoller, herhangi bir numune hazırlamadan bu test yöntemiyle doğrudan analiz edilebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E2679 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp