ASTM E2910 Ürün Kabulü için Tercih Edilen Yöntemler için Test

ASTM Testleri

ASTM E2910 Ürün Kabulü için Tercih Edilen Yöntemler için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E2910 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,temel olarak MIL-STD-1916'yı kullanarak parti veya parti ve sürekli numune alma planlarını oluşturur.

ASTM E2910 Ürün Kabulü için Tercih Edilen Yöntemler için Test

Nitelik örnekleme (MIL-STD-105E, Uygulama E2234 ile aynı ), değişken örnekleme (MIL-STD-414, Uygulama E2762 ) ve sürekli örnekleme (MIL-STD-1235B, Uygulama E2819 ) için alternatif bir örnekleme yaklaşımını temsil eder .

Bu kılavuz, ASTM komiteleri ve diğerleri tarafından kullanılmak üzere ASTM formatında MIL-STD-1916'nın numune alma planlarını sağlar. ASTM tarafından desteklenen endüstrilerde MIL-STD-1916'nın sürekli kullanımını kabul eder. MIL-STD-1916'daki orijinal metnin çoğu Bölüm 4 –Bu kılavuzun 6 . MIL-STD-1916'daki "Government" ifadesinin orijinal ifadesi "tüketici" olarak değiştirildi ve bu standardı daha genel hale getirmek için "yüklenici" "üretici" olarak değiştirildi.

Amaç—Tüketicilerine mal ve hizmet tedarik eden üreticileri, öngörülen numune alma gereklilikleri yerine verimli ve etkili süreç kontrol (önleme) prosedürleri sunmaya teşvik etmek. Amaç, AQL tabanlı denetim (tespit) stratejisinden kapsamlı bir kalite sistemi, sürekli iyileştirme ve tüketici ile ortaklık dahil olmak üzere etkili önleme tabanlı stratejinin uygulanmasına geçişi desteklemektir. Temel tema, tüketici ve üretici arasında, her iki tarafın da gerekli yetkinliği ve sürekli olarak yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunabilen süreçlerden net bir karşılıklı fayda ile bir ortaklıktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM E2910 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp