ASTM E2952 Hava Temizleyici Solunum Koruyucu Duman Kaçış Cihazlar

ASTM Testleri

ASTM E2952 Hava Temizleyici Solunum Koruyucu Duman Kaçış Cihazlar

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E2952 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, giriş/tekrar giriş olmaksızın acil tahliye için hava temizleme solunum koruyucu duman kaçış cihazlarının tasarımı,performansı,testi ve sertifikasyonu için minimum gereksinimleri kapsar.

ASTM E2952 Hava Temizleyici Solunum Koruyucu Duman Kaçış Cihazlar

Bu spesifikasyonun amacı, partikül madde, karbon monoksit, diğer zehirli gazlar ve diğer zehirli gazlar dahil olmak üzere yangının yan ürünlerinden kaçmak için 15 dakika süreyle sınırlı koruma sağlayan solunum koruyucu kaçış cihazları için minimum gereksinimleri sağlamaktır.

Bu standardın gereklilikleri, partikül madde, tahriş edici maddeler ve yangın tarafından yaygın olarak üretilen zehirli gazlar ve buharlardan baş,göz ve solunum koruması sağlamak için tasarlanmış, laboratuvarda test edilmiş 15 dakikalık hizmet ömrüne sahip bir hava temizleyici solunum
koruyucu kaçış cihazını belirtir.

Bu standart, havayı temizleyen solunum koruyucu duman kaçış cihazlarının sağlanması, kurulumu veya kullanımı için gereklilikler için geçerli olmayacaktır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E2952 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp