ASTM E303 İngiliz Sarkaç Test Cihazı Kullanarak Yüzey Sürtünme Özelliklerini Ölçmek için Test

ASTM Testleri

ASTM E303 İngiliz Sarkaç Test Cihazı Kullanarak Yüzey Sürtünme Özelliklerini Ölçmek için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E303 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,İngiliz sarkaç kayma direnci test cihazı kullanılarak yüzey sürtünme özelliklerinin ölçülmesine yönelik prosedürü kapsar.

ASTM E303 İngiliz Sarkaç Test Cihazı Kullanarak Yüzey Sürtünme Özelliklerini Ölçmek için Test

İngiliz sarkaç test cihazı, bir kauçuk kaydırıcı kenarı bir test yüzeyi üzerine itildiğinde enerji kaybını ölçmek için kullanılan dinamik bir sarkaç darbe tipi test cihazıdır. Test cihazı, düz yüzeylerde laboratuvar ve saha testleri için ve hızlandırılmış cila çarkı testlerinden kavisli laboratuvar numunelerinde cila değeri ölçümleri için uygundur.

Ölçülen değerler, BPN = Düz yüzeyler için İngiliz sarkaç (test cihazı) numarası ve hızlandırılmış polisaj çarkı numuneleri için cila değerleri, aparat ve burada belirtilen prosedürler ile elde edilen sürtünme özelliklerini temsil eder ve diğer kayganlık ölçüm ekipmanı ile mutlaka uyuşmaz veya korelasyon göstermez. .

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E303 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp