ASTM E323 Test Amaçlı Delikli Levha Elekler için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM E323 Test Amaçlı Delikli Levha Elekler için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM E323 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, mekanik, termal veya diğer işleme türlerine tabi tutulmuş metalik malzemelerdeki artık gerilmeleri belirlemek için kullanılır.

ASTM E323 Test Amaçlı Delikli Levha Elekler için Standart Test

Bu spesifikasyon, malzemelerin belirlenen nominal parçacık boyutuna göre sınıflandırılmasında hassas testlerde elek olarak kullanılmak üzere normal olarak bir çerçeveye monte edilen yuvarlak veya kare açıklıklara sahip delikli levhayı kapsar. Delikli elek plakalarının doğruluğunu kontrol etmek için bir takım yöntemler kullanılarak test işlemi yapılır.

Standart, delikli plaka eleklerin üretimi, tasarımı ve test edilmesi için yönergeleri ortaya koymaktadır. Delikli levha, çerçeve ve tel örgü dahil olmak üzere eleklerin yapımında kullanılan malzemelerin özelliklerini içerir. ASTM E323 ayrıca elekler için standart boyutları ve boyutları tanımlar ve eleklerin test edilmesi ve belgelendirilmesi için gereklilikleri belirtir.

EUROLAB, üreticilere ASTM E323 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp