ASTM E515 Kabarcık Emisyon Tekniklerini Kullanan Sızıntılar için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM E515 Kabarcık Emisyon Tekniklerini Kullanan Sızıntılar için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E515 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kabarcık emisyon teknikleriyle sızıntıların veya her ikisinin birden tespit edilmesi veya yerinin belirlenmesine yönelik prosedürleri kapsar. Niceliksel bir ölçü pratik değildir.

ASTM E515 Kabarcık Emisyon Tekniklerini Kullanan Sızıntılar için Standart Test

İki teknik açıklanmıştır:

  • Daldırma tekniği; ve
  • Sıvı uygulama tekniği.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM E515 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp