ASTM E518 Duvarın Eğilme Bağ Mukavemeti için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM E518 Duvarın Eğilme Bağ Mukavemeti için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB laboratuvar, ASTM E518 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemleri, donatısız kagir yapı gruplarının eğilme bağ mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM E518 Duvarın Eğilme Bağ Mukavemeti için Standart Test Yöntemleri

İki prosedür sağlanır:

  • Test Yöntemi A, üçüncü nokta yüklemeli basit mesnetli kiriş;
  • Test Yöntemi B, düzgün yüklemeli basit mesnetli kiriş.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilişkili tüm güvenlik sorunlarını ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E518 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp