ASTM E519 Yığma Montajlarda Çapraz Gerilme için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM E519 Yığma Montajlarda Çapraz Gerilme için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM E519 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, bir diyagonal boyunca basınç altında yükleyerek duvar yapı gruplarının diyagonal çekme veya kesme dayanımının belirlenmesini kapsar, böylece numunenin yük yönüne paralel olarak ayrılmasıyla bir diyagonal gerilim kırılmasına neden olur.

ASTM E519 Yığma Montajlarda Çapraz Gerilme için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemleri, testlerin inç-pound veya SI birimleri kullanılarak uygulanmasını kapsar. SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, tehlikeli malzemeleri, işlemleri ve ekipmanı içerebilir. Bu standart, eğer varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik problemlerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM E519 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp