ASTM E562 Sistematik Manuel Nokta Sayımı ile Hacim Fraksiyonunun Belirlenmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM E562 Sistematik Manuel Nokta Sayımı ile Hacim Fraksiyonunun Belirlenmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM E562 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, bir nokta ızgarası aracılığıyla mikro yapı boyunca kesitlerden tanımlanabilir bir bileşenin veya fazın hacim fraksiyonunu istatistiksel olarak tahmin etmek için sistematik bir manuel nokta sayma prosedürünü tanımlar.

ASTM E562 Sistematik Manuel Nokta Sayımı ile Hacim Fraksiyonunun Belirlenmesi için Test

Bileşenlerin hacim fraksiyonunu belirlemek için otomatik görüntü analizinin kullanımı Uygulama E1245'te açıklanmıştır .

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM E562 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp