ASTM F1110 Sandviç Korozyon Testi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM F1110 Sandviç Korozyon Testi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM F1110 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, uçak yapıları için yaygın olarak kullanılan alüminyum alaşımlarının kaplama yüzeyleri (sandviç) arasında mevcut olduğunda, uçak bakım kimyasallarının aşındırıcılığını değerlendirme prosedürünü tanımlar.

ASTM F1110 Sandviç Korozyon Testi için Standart Test Yöntemi

Bu test yönteminin, uçak bakım operasyonlarında kullanılan bileşiklerin kalifikasyonunda ve onaylanmasında kullanılması amaçlanmıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, tehlikeli malzemeleri, işlemleri ve ekipmanı içerebilir. Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1110 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp