ASTM F119 Esnek Bariyer Malzemelerinin Gres Penetrasyon Hızı için Test

ASTM Testleri

ASTM F119 Esnek Bariyer Malzemelerinin Gres Penetrasyon Hızı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F119 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,esnek bariyer malzemelerinin gres penetrasyon oranını belirlemek için standart koşullar sağlar.

ASTM F119 Esnek Bariyer Malzemelerinin Gres Penetrasyon Hızı için Test

Ayrı bir test ile ölçülebilen iğne delikleri, bu test yöntemi ile belirlenen gres penetrasyon oranını artıracaktır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, kullanımıyla ilgili güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F119 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp