ASTM F1276 Lamine Kompozit Conta Malzemelerinin Sürünme Gevşemesi için Test

ASTM Testleri

ASTM F1276 Lamine Kompozit Conta Malzemelerinin Sürünme Gevşemesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F1276 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir sıkıştırma gerilimi uygulandıktan sonra önceden belirlenmiş bir zamanda lamine kompozit conta malzemesinin sürünme gevşemesinin miktarını ölçmek için bir araç sağlar.

ASTM F1276 Lamine Kompozit Conta Malzemelerinin Sürünme Gevşemesi için Test

Sürünme gevşemesi, ibreli göstergeli kalibre edilmiş bir cıvata ile ölçülür.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1276 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp