ASTM F1377-13 Ortopedik İmplantların Kaplaması için Kobalt - 28 Krom - 6 Molibden Tozu için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM F1377-13 Ortopedik İmplantların Kaplaması için Kobalt - 28 Krom - 6 Molibden Tozu için Standart Şartname

Bu spesifikasyon, kobalt, 28 krom, 6 molibden alaşımlı ortopedik implantlar üzerinde kaplama imalatında kullanım için kobalt, 28 krom, 6 molibden alaşımı tozlarının gereksinimlerini kapsar.

ASTM F1377-13 Ortopedik İmplantların Kaplaması için Kobalt - 28 Krom - 6 Molibden Tozu için Standart Şartname

Malzemeler, döner elektrot işlemi, soy gaz atomizasyonu veya bu spesifikasyonun toz gereksinimlerini karşılayan diğer yöntemlerle üretilebilir. Toz, bu spesifikasyonun kimyasal bileşimi, elek analizi ve temizlik gereksinimlerine uygun olacaktır.

Bu spesifikasyon kapsamındaki tozlar, sinterleme veya termal püskürtme teknikleriyle kaplamalar oluşturmak için kullanılabilir.

Bu spesifikasyon yalnızca toz gereksinimlerini kapsar. Bunlardan oluşan kaplamaların özelliklerini ele almaz.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1377-13 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp