ASTM F1387 Mekanik Olarak Eklenen Bağlantı Elemanlarının Performansı için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM F1387 Mekanik Olarak Eklenen Bağlantı Elemanlarının Performansı için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM F1387 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, boru ve boru sistemlerinde kullanım için mekanik olarak takılan bağlantı parçaları (MAF'ler) için gereken performans özelliklerini belirler.

ASTM F1387 Mekanik Olarak Eklenen Bağlantı Elemanlarının Performansı için Standart Şartname

Bu fitingler, boru veya tüp veya fitingin mekanik deformasyonu veya bunların bir kombinasyonu ile doğrudan boru veya tüpe bağlanır ve bir conta ve kısıtlanmış bir eklem oluşturur.

Conta, mekanik deformasyon yoluyla oluşturulabilir veya bağımsız olarak oluşturulabilir. Tanımlanan testlerin başarıyla tamamlanması, kalifikasyon sürecinin teknik kısmının tamamlanmasını oluşturur.

Ek test veya muayene istendiğinde kullanım için ek gereksinimler sağlanmıştır. Bunlar, yalnızca alıcı tarafından siparişte kısmen veya tamamen belirtildiğinde geçerli olacaktır. Aksi belirtilmedikçe, ABD Deniz Kuvvetleri sözleşmeleri, ek gereksinimlerin tamamını başlatacaktır.

Spesifik MAF tipleri belirtilmedikçe, “MAF” terimi burada açıklanan tüm tipler için geçerli olacaktır. Bu testler, MAF olmayan ürünlerin değerlendirilmesinde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, ilgili güvenlik endişelerinin tümünü ele alma iddiasında değildir. kullanmak. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1387 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp