ASTM F1561 Dış Mekan Kullanımına Yönelik Plastik Sandalyeler için Standart Performans Gereksinimleri

ASTM Testleri

ASTM F1561 Dış Mekan Kullanımına Yönelik Plastik Sandalyeler için Standart Performans Gereksinimleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F1561 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu gereksinimler, dış mekanda kullanıma yönelik Sınıf A (konut) ve Sınıf B (konut dışı) plastik sandalyeler için ulusal olarak tanınan performans gerekliliklerini belirler.

ASTM F1561 Dış Mekan Kullanımına Yönelik Plastik Sandalyeler için Standart Performans Gereksinimleri

Bu gereksinimler, üretim sahasının ötesinde sandalyenin performansını etkileyen koşulları ele almaz.

Bu gereksinimler, şezlonglar, çok pozisyonlu sandalyeler, döşemeli sandalyeler veya diğer mobilya türleri için geçerli değildir.

Bu gereksinimler, dış hava koşulları, darbe, statik yük ve arka bacak testi ile ilgili olarak ürünün fiziksel performansını kapsar. Ürünler, performans gereklilikleri karşılandığı sürece geri dönüştürülmüş plastiklerden üretilebilir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1561 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp