ASTM F1566 İç Yaylar, Kutu Yaylar, Şilteler veya Şilte Takımlarının Değerlendirilmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM F1566 İç Yaylar, Kutu Yaylar, Şilteler veya Şilte Takımlarının Değerlendirilmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F1566 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, sonuçların tekdüzeliğini sağlamak için şilte iç yaylarını, kutu yaylarını ve bitmiş şilteleri veya şilte takımlarını veya her ikisini test etmek için bilinen yöntemleri kapsar.

ASTM F1566 İç Yaylar, Kutu Yaylar, Şilteler veya Şilte Takımlarının Değerlendirilmesi için Test

Bu test yöntemleri, iç yaylar, hava odaları ve köpük çekirdekler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, döşemesiz şilte çekirdek üniteleri, kutu yay ve yığma temeller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere döşemesiz temeller, bitmiş temeller ve şilte konstrüksiyonları için geçerlidir. Geliştirilen veriler, geçerli/geçti/kaldı kriteri olmayan karşılaştırmalı analiz içindir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1566 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp