ASTM F1577 Döner Kapılar, Tutma Kilitleri için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM F1577 Döner Kapılar, Tutma Kilitleri için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM F1577 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemleri, gözaltı ve ceza infaz kurumlarında döner kapı düzeneklerinde kullanılan kilitlerin normal çalışma performansını ve saldırı koşulları altındaki performans özelliklerini değerlendirmek için aparatları, prosedürleri ve kabul koşullarını kapsar.

ASTM F1577 Döner Kapılar, Tutma Kilitleri için Standart Test Yöntemi

Böylece, gerçek hizmetteki kilitlerin performans özelliklerinin yalnızca bir göstergesini verirler. Kurulum ve bakım koşulları gibi değişkenler dikkate alınmaz.

Bu test yöntemlerinin amacı, alıkoyma kilitlerinin izinsiz veya güvenli alanlara geçişi kontrol etmek, mahkumları hapsetmek ve kaçış girişimlerini geciktirmek ve engellemek ve vandalizme direnmek için kabul edilebilir minimum seviyelerde veya üzerinde çalışmasını sağlamaya yardımcı olmaktır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1577 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp