ASTM F1587 Buz Hokeyi Kalecileri için Baş ve Yüz Koruyucu Ekipmanlar için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM F1587 Buz Hokeyi Kalecileri için Baş ve Yüz Koruyucu Ekipmanlar için Standart Test

EUROLAB laboratuvar ASTM F1587 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu performans spesifikasyonu, buz hokeyi kaleci kafa ve yüz koruyucuları için performans gerekliliklerini kapsar.

ASTM F1587 Buz Hokeyi Kalecileri için Baş ve Yüz Koruyucu Ekipmanlar için Standart Test

Bu performans spesifikasyonunun amacı, oyunun şeklinden ve çekiciliğinden ödün vermeden buz hokeyi kalecilerinin başlarına ve yüzlerine gelebilecek yaralanma riskini azaltmaktır.

Bu spesifikasyonun aşağıdakiler için gereksinimleri vardır:

  • Malzemeler, montaj ve tasarım;
  • Korunan alanlar (kapsam) ve penetrasyon direnci;
  • Şok emilimi;
  • Disk darbe direnci;
  • Çene kayışının ve ekinin uzayabilirliği ve gücü;
  • Optik kalite.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1587 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp