ASTM F1701 Özel Elektriksel Özellikleri Olan Kullanılmayan Halat için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM F1701 Özel Elektriksel Özellikleri Olan Kullanılmayan Halat için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM F1701 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, 1 kV'dan daha yüksek gerilimlerde çalışan enerjili hatlarda elektrik tesisleri ve ilgili endüstriler tarafından kullanılmaya yönelik kullanılmayan halatlar için gereksinimleri, boyutları, konstrüksiyonu, testleri ve prosedürleri kapsar.

ASTM F1701 Özel Elektriksel Özellikleri Olan Kullanılmayan Halat için Standart Şartname

Bu spesifikasyon, üretici tarafından garanti edilen minimum elektriksel, mekanik ve fiziksel özellikleri ve bu özelliklerin belirleneceği ayrıntılı prosedürleri kapsar. Alıcı, garantiyi doğrulamak için bu testlerden herhangi birini gerçekleştirme veya gerçekleştirme seçeneğine sahiptir. Spesifikasyonu karşılamama iddiaları, üretici tarafından doğrulanmaya tabidir.

Bu spesifikasyonun geçerli olduğu halat, temiz ve kuru durumda, enerjili hatlar üzerinde veya yakınında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kullanıldığı maksimum voltaj ve çalışma mesafeleri ile test edildiği test voltajı ve uzunlukları arasında bir güvenlik payı bırakılmalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1701 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp