ASTM F1774 Tırmanma Ve Dağcılık Karabinaları için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM F1774 Tırmanma Ve Dağcılık Karabinaları için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F1774 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, özellikle tırmanma ve dağcılık sporları için tasarlanmış karabinalar için altı mekanik testi ve minimum performans gerekliliklerini kapsar.

ASTM F1774 Tırmanma Ve Dağcılık Karabinaları için Standart Şartname

Bu standartta kilitsiz karabinalar ve kilitli karabinalar olmak üzere iki farklı tip karabina tanımlanmıştır. Burada yer alan testler doğaları gereği yıkıcıdır. Bu testlerden herhangi birine tabi tutulan karabinalar, bu testlerin sonuçlarının değerlendirilmesi dışında hiçbir şekilde testten sonra kullanılmayacaktır.

Bu spesifikasyon, tırmanma ve dağcılık karabinalarının herhangi bir kullanım yönteminin onaylandığı anlamına gelmez. Ek olarak, burada yer alan test yükü değerleri, bir tırmanma ve dağcılık karabinasının maruz kalabileceği veya gerçek saha kullanımında dayanması beklenen kuvvetler olarak yorumlanmamalıdır.

Bu spesifikasyon, yalnızca çelik veya alüminyum alaşımlarından yapılmış karabinalarla sınırlıdır. SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1774 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp